Aktualne inwestycje

Inwestycje
09/03/2021

Bieżnia lekkoatletyczna na stadionie w Kątach Wrocławskich.

Dobiegają końca roboty związane z modernizacją bieżni lekkoatletycznej zlokalizowanej na terenie stadionu w Kątach wrocławskich. Wykonawcą robót jest firma Dabro-Bau ze Świdnicy, która specjalizuje się w budowie i modernizacjach obiektów sportowych. Odbiór robót zapalnowano na koniec kwietnia 2021 roku.
25/11/2020

Modernizacja bieżni lekkoatletycznej w Kątach Wrocławskich

W ramach projektu Modernizacja kompleksu sportowego w Kątach Wrocławskich ruszyły prace związane z modernizacją bieżni lekkoatletycznej. Nowa nawierzchnia bieżni zostanie wykonana z poliuretanu.  Wykonawcą robót jest firma Dabro-Bau ze Świdnicy, która specjalizuje się w budowie i modernizacjach obiektów sportowych. Zakończenie robót zaplanowano na koniec 2020 r.
23/11/2020

Budowa parkingu w Mokronosie Górnym

Trwają prace związane z budową parkingu przy przystanku kolejowym w Mokronosie Górnym. Projekt obejmuje budowę parkingu wraz z wiatą rowerową  zlokalizowaną przy przystanku kolejowym. Wykonawcą robót jest firma P&D Przemysław Drabik z Brzegu Dolnego. Projekt dofinansowany ze środków unijnych.
Obraz przedstawia odbudowany most w Bogdaszowicach
18/11/2020

Remont mostu w Bogdaszowicach

Zakończyl się remont mostu w Bogadaszowicach, który w zeszłym roku został uszkodzony. W ramach inwestycji zdemontowano stare i uszkodzone przęsła, które wymieniono na nowe. Naprawiono przyczółki ,odtworzono ławy podłożyskowe, balustrady i nawierzchnię. Wykonwcą robót była firma PHU WICHT-PIACH Krzysztof Wicher z Praszki. Wartość inwestycji wyniosła 420.724,72 zł.
10/11/2020

Przebudowa drogi w Kątach Wrocławskich.

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym przekazano plac budowy dla zadania pn. "Przebudowa drogi w ul. Zwycięstwa, Kościuszki, Norwida w Kątach Wrocławskich". Wykonawcą robót jest firma Berger Bau Polska Sp. z o.o. z Wrocławia. Realizacja inwestycji przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazy na tym odcinu drogi. Przebudowa zostanie zrealizowana etapami w celu zmniejszenia utrudnień w komunikacji mieszkańcom a termin realizacji inwestycji zaplanowano na 13-08-2021 r. Poniższe zdjęcia przedstawiają aktualny stan drogi.                                                            

Pages