Archiwum

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Archiwum

08 Grudnia, 2018

Zaproszenie do Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy

01 Grudnia, 2018

Czasowa zmiana organizacji ruchu - Jarmark Bożonarodzeniowy

Drodzy Mieszkańcy,informujemy, iż w związku z organizacją Jarmarku Bożonarodzeniowego w dniach 8-9 grudnia br. ze względów bezpieczeństwa zostanie zamknięty ruch kołowy od godz. 600 dn. 8.12.2018r. do godz. 600 dn. 10.12.2018 r. na ulicy Świdnickiej, ul. L. Okulickiego, N. Barlickiego, ul. W. Sikorskiego i Rynku.W związku z przygotowaniami do jarmarku, już w piątek (06.12.2018 r.) od godziny 1600 zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się i postoju. Ze względów organizacyjnych zwracamy się z uprzejmą prośbą o usunięcie zwyczajowo parkujących tam pojazdów przed wprowadzeniem zmiany organizacji ruchu.
28 Listopada, 2018

Koncert Zespołu Muzyki Polskiej MOKOSZA - 8 grudnia, godz. 18

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kątach Wr. i Zespół Muzyki Polskiej Mokosza ma przyjemność zaprosić na koncert poświęcony pamięci Zoriana Dołęgi Chodakowskiego w rocznicę jego tajemniczej śmierci. Chodakowski był wielkim patriotą, słowianofilem, pierwszym polskim etnografem i archeologiem. Niestety jest znany tylko niewielkiemu gronu ludzi zajmujących się tymi dziedzinami. Zasługuje on na pamięć, gdyż całe swoje życie poświęcił naszej pięknej ojczyźnie. W programie polska muzyka ludowa z Kurpiów, Kujaw, Małopolski, Mazowsza w "mokoszowym" opracowaniu. W czasie koncertu na pewno pojawi się kilka słów, które przybliżą słuchaczom tę niezwykłą postać. Nie zabraknie też opowieści historycznych i muzycznych. A wszystko to przy pysznej kawie, herbacie i słodkościach. Oczywiście wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!
Spotkanie informacyjne dla potencjalnych Beneficjentów - 7 grudnia 2018 r. – konkurs 1.2.2
28 Listopada, 2018

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych Beneficjentów - 7 grudnia 2018 r. – konkurs 1.2.2

SPOTKANIE INFORMACYJNE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW - Wrocław 7 grudnia 2018 r.związane z naborem wniosków konkursowych na realizację projektów w ramach Osi priorytetowej 1 – Przedsiębiorstwa i innowacje Działanie 1.2„Innowacyjne przedsiębiorstwa” Poddziałanie 1.2.2 – Innowacyjne przedsiębiorstwa– ZIT WrOF Schemat 1.2 A: Wsparcie dla przedsiębiorstw chcących rozpocząć lub rozwinąć działalność B+RGmina Wrocław pełniąca funkcję Instytucji Pośredniczącej w ramach instrumentu Zintegrowane Inwestycje Terytorialne Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego (ZIT WrOF) oraz Dolnośląska Instytucja Pośredniczącazapraszają na spotkanie informacyjne dla przedstawicieli instytucji zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach konkursu w ramach Osi priorytetowej 1 – Przedsiębiorstwa i innowacje Działanie 1.2 „Innowacyjne przedsiębiorstwa”.
28 Listopada, 2018

UMiG będzie czynny 1 grudnia br.

W najbliższą sobotę 1 grudnia 2018 r. Urząd Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich będzie czynny w godzinach 7.30-15.30. W tym dniu odpracowujemy 24 grudnia br., w Wigilię UMiG będzie nieczynny.Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Strony

Aktualne inwestycje

Rewaloryzacja parku oraz ruin dawnego dworu w Smolcu

Trwają prace budowlane przy realizacji zadania pn. „Rewaloryzacja zabytkowego parku oraz ruin...

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?