Rada Miejska

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Rada Miejska

RADNI RADY MIEJSKIEJ

W KĄTACH WROCŁAWSKICH

KADENCJA 2018-2023

 

Lp.

Imię i nazwisko

Nr okręgu wyborczego

Kontakt

1.

Bujak Krzysztof

2

Krzysztof.Bujak@katywroclawskie.pl

2.

Czuchrowska Beata

4

Beata.Czuchrowska@katywroclawskie.pl

3.

Drożdż Danuta

2

Danuta.Drozdz@katywroclawskie.pl

4.

Feldman Gabriela

3

Gabriela.Feldman@katywroclawskie.pl

5.

Giniewski Tomasz

1

Tomasz.Giniewski@katywroclawskie.pl

6.

Herbut Anna

4

Anna.Herbut@katywroclawskie.pl

7.

Kołcz Grzegorz

4

Grzegorz.Kolcz@katywroclawskie.pl

8.

Kopeć Antoni

3

Antoni.Kopec@katywroclawskie.pl

9.

Kotlarz Sebastian

2

Sebastian.Kotlarz@katywroclawskie.pl

10.

Laszczyńska Wanda

4

Wanda.Laszczynska@katywroclawskie.pl

11.

Ludwikowski Dawid

          2 Dawid.Ludwikowski@katywroclawskie.pl

12.

Mitek Grzegorz

3

Grzegorz.Mitek@katywroclawskie.pl

13.

Osiński Jerzy

3

Jerzy.Osinski@katywroclawskie.pl

14.

Pacyna Grzegorz

Przewodniczący Rady Miejskiej

1

Grzegorz.Pacyna@katywroclawskie.pl

15.

Pudlik Czesław

1

Czeslaw.Pudlik@katywroclawskie.pl

16.

Skórczak Anna

3

Anna.Skorczak@katywroclawskie.pl

17.

Smak Dorota

1

Dorota.Smak@katywroclawskie.pl

18.

Sobko Piotr

2

Piotr.Sobko@katywroclawskie.pl

19.

Sebzda-Sztul Katarzyna

4

Katarzyna.Sebzda@katywroclawskie.pl

20.

Wojciechowski Jarosław

1

Jaroslaw.Wojciechowski@katywroclawskie.pl

21.

Wójcik Wojciech

1

Wojciech.Wojcik@katywroclawskie.pl

Autor:
Weronika Szwaj

Aktualne inwestycje

Rewaloryzacja parku oraz ruin dawnego dworu w Smolcu

Trwają prace budowlane przy realizacji zadania pn. „Rewaloryzacja zabytkowego parku oraz ruin...

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?