Rada Miejska

R A D A   M I E J S K A   W   K Ą T A C H   W R O C Ł A W S K I C H

K A D E N C J A   2 0 2 4 – 2 0 2 9

Lp.

Imię i nazwisko

Nr okręgu wyborczego

Kontakt

1.

Ambrozik Anna

4

anna.ambrozik@katywroclawskie.pl

tel. 608 757 541

2.

Brzuzek Piotr

3

piotr.brzuzek@katywroclawskie.pl

tel. 515 231 753

3.

Czuchrowska Beata

4

beata.czuchrowska@katywroclawskie.pl

tel. 506 056 119

4.

Drab Maciej

1

maciej.drab@katywroclawskie.pl

tel. 606 984 700

5.

Gądkowska Marlena

3

marlena.gadkowska@katywroclawskie.pl

tel. 531 091 622

6.

Głowacki Paweł

2

pawel.glowacki@katywroclawskie.pl

tel. 519 744 310

7.

Klimowicz Maciej

2

maciej.klimowicz@katywroclawskie.pl

tel. 602 586 261

8.

Kołcz Grzegorz

4

grzegorz.kolcz@katywroclawskie.pl

tel. -

9.

Kotlarz Sebastian

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

2

sebastian.kotlarz@katywroclawskie.pl

tel. 798 609 792

10.

Krawczyk-Herbut Anna

4

anna.herbut@katywroclawskie.pl

tel. 533 200 480

11.

Mazgaj Aneta

4

aneta.mazgaj@katywroclawskie.pl

tel. 693 905 567

12.

Mączyński Michał

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej


3

michal.maczynski@katywroclawskie.pl

tel. 505 989 599

13.

Michajluk Bogdan

4

bogdan.michajluk@katywroclawskie.pl

tel. 517 814 525

14.

1

15.

Reps Lidia

1

lidia.reps@katywroclawskie.pl

tel. 605 160 075

16.

Sieńko Magdalena

1

magdalena.sienko@katywroclawskie.pl

tel. 692 886 321

17.

Skórczak Anna

Przewodnicząca Rady Miejskiej

3

anna.skorczak@katywroclawskie.pl

tel. 665 999 022

18.

1

19.

Sobko Piotr

2

piotr.sobko@katywroclawskie.pl

tel. 508 203 791

20.

Sypień Agnieszka

2

agnieszka.sypien@katywroclawskie.pl

tel. 507 066 016

21.

Witek Alina

3

alina.witek@katywroclawskie.pl

tel. 505 138 468


























































































PODZIAŁ GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE NA OKRĘGI WYBORCZE

Okręg wyborczy nr  1  -  Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 1; Osiedle nr 2; Osiedle nr 3; Osiedle nr 4; Osiedle nr 5
Okręg wyborczy nr  2  -  Sołectwa: Smolec – Centrum; Smolec – Osiedle Leśne; Smolec – Zatorze
Okręg wyborczy nr  3  -  Sołectwa: Pietrzykowice, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Rybnica, Małkowice, Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Zybiszów, Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice
Okręg wyborczy nr  4  -  Sołectwa: Sośnica-Różaniec-Sadkówek, Strzeganowice, Kilianów, Szymanów, Kamionna, Wojtkowice-Krobielowice, Zachowice-Stradów, Czerńczyce, Gniechowice-Stary Dwór, Górzyce, Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Wszemiłowice, Jurczyce, Sadków, Sadowice, Baranowice-Bliż