Rada Miejska

Menu główne

Logo biuletyny informacji publicznej

Zawartość strony o tytule: Rada Miejska

R A D A   M I E J S K A   W   K Ą T A C H   W R O C Ł AW S K I C H

K A D E N C J A   2 0 1 8 – 2 0 2 3

Lp.

Imię i nazwisko

Nr okręgu wyborczego

Kontakt

1.

Bujak Krzysztof

2

Krzysztof.Bujak@katywroclawskie.pl

tel. 501 427 337

2.

Czuchrowska Beata

4

Beata.Czuchrowska@katywroclawskie.pl

3.

Drożdż Danuta

2

Danuta.Drozdz@katywroclawskie.pl

tel. 601 797 803

4.

Feldman Gabriela

3

Gabriela.Feldman@katywroclawskie.pl

tel. 601 942 429

5.

Giniewski Tomasz

1

Tomasz.Giniewski@katywroclawskie.pl

tel. 691 446 660

6.

Herbut Anna

4

Anna.Herbut@katywroclawskie.pl

tel. 533 200 480

7.

Kołcz Grzegorz

4

Grzegorz.Kolcz@katywroclawskie.pl

8.

Kopeć Antoni

3

Antoni.Kopec@katywroclawskie.pl

tel. 601 899 712

9.

Kotlarz Sebastian

2

Sebastian.Kotlarz@katywroclawskie.pl

tel. 798 609 792

10.

Laszczyńska Wanda

II  Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

4

Wanda.Laszczynska@katywroclawskie.pl

tel. 660 790 156

11.

Ludwikowski Dawid

2

Dawid.Ludwikowski@katywroclawskie.pl

tel. 507 457 668

12.

Mitek Grzegorz

3

Grzegorz.Mitek@katywroclawskie.pl

tel. 691 350 789

13.

Osiński Jerzy

3

Jerzy.Osinski@katywroclawskie.pl

tel. 510 441 574

14.

Pacyna Grzegorz

Przewodniczący Rady Miejskiej

1

Grzegorz.Pacyna@katywroclawskie.pl

tel. 721 877 772  /  605 455 789

15.

Pudlik Czesław

1

Czeslaw.Pudlik@katywroclawskie.pl

16.

Skórczak Anna

3

Anna.Skorczak@katywroclawskie.pl

tel. 665 999 022

17.

Smak Dorota

1

Dorota.Smak@katywroclawskie.pl

18.

Sobko Piotr

2

Piotr.Sobko@katywroclawskie.pl

tel. 508 203 791

19.

Sebzda-Sztul Katarzyna

4

Katarzyna.Sebzda@katywroclawskie.pl

tel. 512 212 498

20.

Wojciechowski Jarosław

1

Jaroslaw.Wojciechowski@katywroclawskie.pl

tel. 603 760 765

21.

Wójcik Wojciech

I  Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

1

Wojciech.Wojcik@katywroclawskie.pl

tel. 781 972 175




















































































PODZIAŁ GMINY KĄTY WROCŁAWSKIE NA OKRĘGI WYBORCZE
Okręg wyborczy nr  1  -  Miasto Kąty Wrocławskie: Osiedle nr 1, Osiedle nr 2, Osiedle nr 3, Osiedle nr 4, Osiedle nr 5
Okręg wyborczy nr  2  -  Sołectwa: Smolec-Centrum, Smolec-Osiedle Leśne, Smolec-Zatorze, Mokronos Dolny, Mokronos Górny, Zabrodzie, Cesarzowice
Okręg wyborczy nr  3  -  Sołectwa: Pietrzykowice, Gądów-Jaszkotle, Nowa Wieś Wrocławska, Sadków-Sadkówek, Baranowice-Bliż, Rybnica, Sadowice, Małkowice, Krzeptów, Kębłowice, Skałka, Samotwór, Bogdaszowice, Romnów, Stoszyce, Zybiszów
Okręg wyborczy nr  4  -  Sołectwa: Sośnica - Różaniec, Strzeganowice, Kilianów, Szymanów, Kamionna, Wojtkowice-Krobielowice, Zachowice - Stradów, Czerńczyce, Gniechowice-Stary Dwór, Górzyce, Pełcznica, Kozłów, Sokolniki, Nowa Wieś Kącka, Wszemiłowice-Jurczyce
Autor:

Aktualne inwestycje

Rewaloryzacja parku oraz ruin dawnego dworu w Smolcu

Trwają prace budowlane przy realizacji zadania pn. „Rewaloryzacja zabytkowego parku oraz ruin...

Ankieta

Dlaczego mimo wieloletniego zamieszkiwania pod danym adresem nie dokonujesz obowiązku meldunkowego?