Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej

04/04/2024

Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej

Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej zapewnia możliwość skorzystania z promocyjnych ofert przygotowanych przez Partnerów programu. Są to m.in. darmowe lub zniżkowe wejścia na wydarzenia kulturalne, edukacyjne i międzypokoleniowe (organizowane przez teatry, kina, muzea, domy kultury, centra inicjatyw twórczych, stowarzyszenia, fundacje, firmy). To także zniżki na zajęcia sportowe i rekreacyjne, rajdy terenowe oraz wycieczki a także specjalne rabaty na usługi prozdrowotne, konsultacje ze specjalistami i lekarzami oraz zniżki na wybrane produkty i usługi w sklepach i w salonach kosmetycznych.
 

Kto może przystąpić do programu Karta Seniora Aglomeracji Wrocławskiej?
Osoba mająca 60 lat i więcej, której miejscem zamieszkania jest Gmina Kąty Wrocławskie.

Zgłoszenia do programu należy dokonać osobiście, udając się wraz z dokumentem tożsamości do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich lub filii w Smolcu.
Karty wydawane będą od 8 kwietnia 2024 r. w godzinach pracy Urzędu.

Rejestracja uczestników programu następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz dostępny jest w BOK w UMiG Kąty Wrocławskie oraz filii w Smolcu, można go również pobrać i wydrukować samodzielnie.

Po zarejestrowaniu Senior otrzyma imienną Kartę Seniora Aglomeracji Wrocławskiej. Karty te upoważniają do korzystania z programów gmin członkowskich i promocyjnych ofert przygotowanych przez partnerów Karty. Oferty partnerów są dostępne na stronie internetowej Wrocławskiego Centrum Seniora pod adresem: http://www.seniorzy.wroclaw.pl/partnerzy-ks

Wydanie Karty Seniora Aglomeracji Wrocławskiej jest całkowicie bezpłatne.

Wszystkie firmy, instytucje oraz organizacje chętne do dołączenia do Programu zapraszamy do kontaktu z wydziałem ds. promocji Urzędu Miasta i Gminy w Kątach wrocławskich mailowo, pod adresem: biuroprasowe@katywroclawskie.pl lub telefonicznie pod nr 71 390 72 20.

Formularz zgłoszeniowy dla Seniorów, formularz zgłoszeniowy dla Partnerów oraz regulamin programu dostępne są jako załącznik do powyższej informacji.

Autor: 
Anna Sowa