Aktualne inwestycje

Inwestycje
25/11/2020

Modernizacja bieżni lekkoatletycznej w Kątach Wrocławskich

W ramach projektu Modernizacja kompleksu sportowego w Kątach Wrocławskich ruszyły prace związane z modernizacją bieżni lekkoatletycznej. Nowa nawierzchnia bieżni zostanie wykonana z poliuretanu.  Wykonawcą robót jest firma Dabro-Bau ze Świdnicy, która specjalizuje się w budowie i modernizacjach obiektów sportowych. Zakończenie robót zaplanowano na koniec 2020 r.
23/11/2020

Budowa parkingu w Mokronosie Górnym

Trwają prace związane z budową parkingu przy przystanku kolejowym w Mokronosie Górnym. Projekt obejmuje budowę parkingu wraz z wiatą rowerową  zlokalizowaną przy przystanku kolejowym. Wykonawcą robót jest firma P&D Przemysław Drabik z Brzegu Dolnego. Projekt dofinansowany ze środków unijnych.
Obraz przedstawia odbudowany most w Bogdaszowicach
18/11/2020

Remont mostu w Bogdaszowicach

Zakończyl się remont mostu w Bogadaszowicach, który w zeszłym roku został uszkodzony. W ramach inwestycji zdemontowano stare i uszkodzone przęsła, które wymieniono na nowe. Naprawiono przyczółki ,odtworzono ławy podłożyskowe, balustrady i nawierzchnię. Wykonwcą robót była firma PHU WICHT-PIACH Krzysztof Wicher z Praszki. Wartość inwestycji wyniosła 420.724,72 zł.
10/11/2020

Przebudowa drogi w Kątach Wrocławskich.

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym przekazano plac budowy dla zadania pn. "Przebudowa drogi w ul. Zwycięstwa, Kościuszki, Norwida w Kątach Wrocławskich". Wykonawcą robót jest firma Berger Bau Polska Sp. z o.o. z Wrocławia. Realizacja inwestycji przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazy na tym odcinu drogi. Przebudowa zostanie zrealizowana etapami w celu zmniejszenia utrudnień w komunikacji mieszkańcom a termin realizacji inwestycji zaplanowano na 13-08-2021 r. Poniższe zdjęcia przedstawiają aktualny stan drogi.                                                            
Obrazek przedstawia budynek świetlicy
10/11/2020

Świetlica wiejska w Nowej Wsi Wrocławskiej

Miło na poinformować, że budowa świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Wrocławskiej została zakończona. Łączna powierzchnia użytkowa budynku to 238,74 m2. W świetlicy znajduje się sala świetlicowa o powierzchni 125,75m2, sala zajęć o pow. 23,20 m2, kuchnia, szatnia, WC dla niepełnosprawnych, WC damskie i WC męskie. Do świetlicy został wybudowany podjazd dla niepełnosprawnych a przed budynkiem znajduje się miejsca parkingowe i ławki oraz taras.Ostatnim etapem inwestycji będzie jej wyposażenie meblowe. Wartość brutto wykonania robót budowlanych 1 477 230,00 zł Ostatnim etapem będzie wyposażenie meblowe budynku.

Pages